Aksesuar

EN GÜZEL KEHRİBAR TESBİH MODELLERİ

Tesbih modelleri arasında kehribar tesbih modellerinin ne kadar meşhur olduğunu illa ki duymuşsunuzdur. Tesbihle yakından ilgilenenlerin ise koleksiyonunda mutlaka bir adet barındırdığı ürün kehribar tesbihler oluyor. Kehribar yıllar öncesine ait ardıç ve çam ağaçlarının reçinesinden oluşuyor. Belirtilen ağaçların yara aldıklarında salgıladıkları reçinenin taşlaşması sonucu ortaya çıkan kehribar oldukça değerli taşlar arasına giriyor. Sıkma kehribar tesbih veya damla kehribar tesbih modelleri ile değerli kehribarın çeşit çeşit versiyonunu görebilirsiniz. İşlenmesinden düzenlemesine kadar uzun bir yolculuğa sahip kehribarın serüvenine bağımlı olabilirsiniz. Bu serüvenin sonucunda ortaya çıkan ürünlerden nadirlik ve emek içeren modelleri koleksiyonunuza ekleyebilir ve her model arasında geçiş yapabilirsiniz.

Kehribar Tesbih Faydaları Nelerdir?

Kehribar tesbih faydaları arasında oldukça yararlı özellikler de bulunuyor. Eski zamanlardan bu yana kehribarın sakinleştirici etkisi olduğuna inanılıyor. Ayrıca tesbihler arasında oldukça meşhur olan kehribar tesbihler için sindirim sistemini düzenleyici etki yaydığına inanılıyor. Tesbih taşları arasında oldukça değerli olan bu taşın sıkma kehribar tesbih ve damla kehribar tesbih gibi modelleri de oldukça rağbet gören ürünlerden. Ateş kehribar tesbih de bu listeye girecek kehribar modellerinden diyebiliriz. Sizlerde kehribar tesbih modelleri arasından en sevdiğinizi Dergâh Tesbih aracılığı ile satın alabilir ve hızlı kargo seçeneği ile anında sahip olabilirsiniz. 

Ateş Kehribar Tesbih Fiyatları

Ateş kehribar çam ağacı türlerinin arasından özel bir çeşidin reçinesi ile oluşur. Kehribar türleri arasında beğenilen çeşitler arasındadır. Çeşitli modelleri ile tesbih severlerin beğenisine sunulan bu modeller nadirlik ve işçilik olarak diğer taşlara göre değerlidir. Bu yüzden ateş kehribar tesbih fiyatları ve diğer kehribar tesbih fiyatları diğer tesbihlere göre daha fazladır. Sizde bu nadirliğin göz alıcı taşlarından yapılmış bir tesbihe sahip olmak isterseniz çeşitli modellerimizi inceleyebilirsiniz. Sıkma kehribar tesbih modelleri de seçim yapabileceğiniz en şık kehribar modelleri arasından olabilir. Modeller arasından işlemeli ve sade modeller seçimi yaparak her cebe uygun seçimlerde yapmak mümkün oluyor. Sade modeller fiyat olarak daha uygun kalırken işlemeli modeller daha cesaretli ürünler içeriyor.