Kadın

Kadın Kimono Kombinleri Yapmanın Ayrıcalığını Yaşayın! 

Kadın Kimono Kombinleri!

Son yıllarda oldukça büyük bir ölçüde talep edilmekte olan kadın kimono kombinleri için firmamız Hülya Keser markası sizlere harika bir koleksiyon hazırladı. Özellikle tercih edilmesinin ilk nedeni yaş aralığı olmayan her yaş grubundan hanımefendilerin keyifle kullanabilmesidir, kadın kimono kombinleri markamız Hülya Keser farkı ile yepyeni bir tarzda sizlerle buluşmak üzere tasarlanmıştır. Yaz aylarında harika desenler ve renklerden seçilmiş olan kadın kimono kombinleri ile tüm anlarınızda Hülya Keser imzasının farkı ile ışıl ışıl ve rengarenk bir görüntü elde edebilirsiniz. Firmamız kadın kimono kombinleri ve diğer pek çok ürünü online satış sayfamız olan Hülya Keser ile sizlerle buluşturuyor. Ürünlerimizi detaylı bir şekilde incelemek için ayrıca kolay ödeme seçenekleri ve kampanyalardan yararlanmak için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kahverengi Kimono Nasıl Kombinler ile Kullanılmalı?

İçinde bulunduğumuz yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğimiz orta renk tonlarında olan kahverengi kimono rahatlıkla kombin edilebilir bir seçenektir. Severek kullanılan kadın kimono tesettür modellerinin krem, bej, beyaz, gül kurusu, bebe mavisi, bebe sarısı, gibi renkler ile kullanılması mümkündür.

Kahverengi kimono modeli ile bol paça pantolonlar ve saten şallar tercih edilebilir. 

Basit penye bir bluz ve kot pantolon ile bile kahverengi kimono kullandığınız kombininiz son derece havalı ve şık olacaktır. Aynı zamanda elbise ya da etek kullanmayı seven hanımlar içinde kadın kimono ile kullanışlı ve zarif kombinler yapmak gayet mümkündür. 

Şık Kadın Kimono Modelleri

Elbisenin desenli olması kullanmış olduğunuz krep kimono modelinin star parça olmasını sağlayacaktır. Ancak kahverengi kimono ile asla kullanılmayacak renkler de mevcuttur. Siyah bir elbise üzerine kahverengi kullanmanız, renk geçişlerinin uyumsuz olmasına sebebiyet verebilir. 

Sade tek renk kırmızı bir pantolon ya da elbise üzerine krep kimono kullanmanız pek doğru bir tercih olmayacaktır. Bu nedenle daha pastel renkleri tercih etmenizi öneririz. Aksesuar seçiminizde ise istediğiniz kadar gösterişli parçaları tercih edebilirsiniz çünkü yeterince sade ve zarif olan kahverengi kimono modeli ipek ya da saten şallar ile ya da desenli ve renkli eşarplar ile kullanılabilmektedir.